שלום, מרחב "תודעה בריאה" הופק מתוך רצון לתמוך בכל מי שסובל מדאגה, לחץ, פחד, ורגשות קשים אחרים בצל משבר הקורונה. האתר נבנה על ידי מתנדבים מעמותת מינדפולנס ישראל, ארגן רוטרי ומרכז מיינדפולספייס. כל המורים מלמדים בהתנדבות.

תכנים נוספים שיכולים לעניין אותך

מפחד לעוצמה

הימים האלו מורכבים מפלטה רחבה של צבעים וגוונים. חוויה עשירה מלאה בתחושות, מחשבות ורגשות. בתוך המניפה הפנימית הזו, חי לו, אצל רובנו, גם הפחד. הוא מופיע בצורות שונות, באופנים שונים, לובש תלבושות ומשנה שמות. אבל הוא נוכח. התפיסה הבודהיסטית מציעה הסתכלות מרתקת ועמוקה לעבודה עם הפחד. דרך שמתחילה בזיהוי הפחד, הישרת מבט אל השדים שמפחידים אותנו, וממשיכה בהתמרה של האנרגיה החזקה הזו, האנרגיה של הפחד- לעוצמה. מוזמנים באהבה, לפאנל בהשתתפות ד"ר נעמה אושרי, לילה קמחי וטלי הלמן-מור, של תרגול, שיח וחקירה סביב היכולת שלנו לגדול למלוא קומתנו דווקא כשיש משבר ולגלות את כוחות הנפש הצפונים בנו, לטובתינו ולטובת האחרים. להיזכר, שיש לנו, לכולנו, כנפיי רוח.

לילה קמחי

מלמדת מדיטציית מיינדפולנס, ויפאסנה ודהרמה מזה שני עשורים בארץ ובחו״ל, בריטריטים, קורסים, ובמסעות רוחניים. מלווה ותומכת יחידים וקבוצות בדרך אל החופש, דרך חקירת עומק פתוחה ויצירתית.

טלי הלמן-מור

פסיכותרפיסטית בגישות גוף-נפש-רוח, מלמדת ומתרגלת דהרמה ומנחת קבוצות להתמודדות עם אובדן ואבל

ד"ר נעמה אושרי

מרחב ההתנדבות ותמיכה בזמן קורונה

התרופה לפחד היא אהבה, נתינה, ראיית הטוב זמן של קושי הוא גם זמן לחיבור דרך נתינה וקבלה

מרחב ההתנדבות ותמיכה בזמן קורונה

התרופה לפחד היא אהבה, נתינה, ראיית הטוב זמן של קושי הוא גם זמן לחיבור דרך נתינה וקבלה

סגירת תפריט

הרשמה לשידור לייב

קישור לזום

תודה שנרשמת

תודה שנרשמת למפגש שלנו.
מצורף לינק לכניסה דרך אפליקציית זום:

קישור לזום