הדרך השמאנית למערכות יחסים

3 סופי שבוע עם תומר פיין | מושב אומץ

מה יהיה?

תומר פיין

תומר פיין

הדרך השמאנית היא דרך שמחוברת לאדמה, לטבע, לגורמי השמיים, לכל החיות והמינים. זוהי דרך שמחוברת לשבט, ולביחד – לתורת ההתקרבות מתוך קבלה ואפשור לכל אחד ואחת להיות מי שהם. 
האינדיאנים למדו מתוך הטבע איך לחיות באופן שמאפשר לשבט להתקיים, ולתנועה הטבעית שלהם מקום. 

מוזמנות ומוזמנים ל 4 סופי שבוע עם תומר פיין בהם נכיר את עצמנו יותר טוב ונלמד על החוכמה השמאנית. סופי השבוע יכללו טקסים שמאנים כמו סווט לודג’, מסעות בדמיון מודרך, טקסי מים, מעגלי הקשבה ועוד. 
אפשר להצטרף לסוף שבוע אחד- ואפשר להצטרף לכל הסדרה. 

תומר פיין למד רפואה ופילוסופיה אינדיאנית במהלך ארבע שנות מסע במקסיקו וארצות הברית, בקרב שבט הוויצ’ול והלקוטה. מאז מעביר תומר את הידע למגזר הפרטי והעסקי בסדנאות, טקסים, הרצאות וטיפולים אישיים.

14-15.1

סוף שבוע ראשון - חיבור לשורשים

אדם נקרא במהלך חייו להתחבר ולהעמיק  את שורשיו לתוך האדמה.
זהו חיבור והדהוד עם כל מה שיש, עם היקום והבריאה. שורשים אלו בהעמקתם מאפשרים הבנה לצרכים שלנו, ותומכים בחווית הביטחון שלנו מול המפגש עם הצרכים של האחר. בסופש נפתח לריפוי וחיבור לשורשים ולמקורות ההזנה האמיתיים שלנו. במהלכו נעבור דרך מגוון טקסים שמאנים: סווט לודג’, מסע בדמיון מודרך ומעגל דיבור ורפואה. דרכם  נכיר את הדרך השמאנית לחיבור פנימה למקורות ההזנה והעוצמה הפנימית שלנו.

1-2.4

סוף שבוע שני -
הקשבה וחיבור דרך ארבעת האלמנטים

בדרך השמאנית  אדם מכיר בתוכו וסביבו 4 אלמנטים: מים, אדמה, אוויר ואש. הכרות עם האלמנטים עוזרת לו להתחבר אל המרחבים הפנימיים שבתוכו, ולתקשר עם אחרים מתוך זיהוי האלמנטים שבהם.
כשאנו יודעים לעבוד עם האלמנטים-  אנו יוצרים תנועת חיים שנובעת מתוך הדהוד פנימה והחוצה –  ובכך נפתחות אפשרויות להקשבה וחיבור. בסופ”ש נחווה טקסים שונים של ארבעת האלמנטים, דרכם נתחבר לאלמנטים שבתוכנו כבסיס להכרות עם עצמנו ומכאן לתקשורת טובה.

1-2.7

סוף שבוע שלישי -
הולדת חיים מתוך כאב - חיבור לאלמנט המים

כולנו יודעים כאב, והרבה פעמים מנסים להימנע מכאב וצער.  אבל כאב הוא גם אחד השורשים המחברים ללב. יש בו את הכוח להניע אותנו  להשיל חסמים ,
והוא יכול להעביר אותנו דרך שערים ודלתות כדי להתחבר למרחבים הפנימיים שלנו.
אלמנט המים מאפשר הולדת חיים דרך כאב. יש בו את האיכות שמאפשרת ריפוי וסליחה, שחרור ופרידה. גדילה וצמיחה מתוך הכאב. 
הסופ”ש השלישי יכלולל טקסי מים מרפאים ולימוד האיכויות של  כאב, סליחה, שחרור ופרידה.

16-17.9

סוף שבוע רביעי -
אינטימיות, קרבה ואומץ דרך אלמנט האש

מפגש אישי  עם הפחדים שבחיינו, כשער לאינטימיות עמוקה יותר עם הסובבים אותנו, אלמנט האש כמורה לקירבה, מיקוד ואינטימיות. סופ”ש שבו נחווה את הטקס העוצמתי – איחוד עם האדמה – כדרך לעבור את הפחד, בזכות אומץ, אמון וקרבה – ולהיפגש מחדש עם עצמנו ועם חברי הקבוצה. 

פרטים:

סופי השבוע יתקיימו בחוות האדם וגנו במושב אומץ שבעמק חפר. נפגש בשעה 12:00 ביום שישי עד השעה 17:30 בשבת.
הלינה הינה בשני חללים גדולים, בטיפי, או באוהלים אישיים.
כל משתתף יביא איתו מאכל צמחוני לארוחה הראשונה וארגז אוכל קטן.  במהלך הסוף שבוע צוות המטבח יכין את הארוחות עבור המשתתפים.

עלות הסופי שבוע:

לחברי תודעה בריאה:
650₪ (לסוף שבוע אחד)

למי שאינו חבר בתודעה בריאה:
750₪ (לסוף שבוע אחד)

להרשמה לסדנה