סדרת הרצאות: 'מכאב לשמחה'

טיפוח שמחה לחיזוק יציבות, שקט ומשמעות 

מודעות, ידע, וכלים שיסייעו לכל אחד ואחת מאיתנו לטפח שמחה עמוקה, משמעות ואורח חיים מיטיב.

מעל 50 הרצאות וסדנאות עם בכירי המנחים והמנחות בארץ

מוקלטות וזמינות עבורך לזמן שמתאים לך

AWAKEN TO HAPPINESS

מדוע אנחנו לא שמחים? מה מפריע ואיך אפשר לשמוח יותר? האמת הפשוטה שלהיות שמח זה לא קל, לרוב אם לא נשקיע בכך אנרגיה, ברירת המחדל היא להיות במצב של לחץ ורגשות שליליים. 

מטרת  סדרת ההרצאות היא לעזור לנו  לטפח שמחה אמיתית, משמעותית ועמוקה שאינה תלויה רק בנסיבות החיים ובמציאות החיצונית. זוהי הזמנה לצלול עמוק  לתוך משמעות השמחה בחיינו, לברר מה עומד ביננו לבין האושר שלנו, וכיצד ניתן לטפח שמחה, הנאה, תחושת משמעות ואושר שילוו אותנו לאורך זמן.  

לשם כך כינסנו את מיטב המורים והמומחים שמגיעים ממגוון תחומים שונים: פסיכולוגיה ומדע, מיינדפולנס ובודהיזם, יהדות וקבלה, שמאניזם, יצירה ותנועה.  יחד נעמיק בנושא החשוב הזה ונגלה  מגוון רחב של גישות, כלים ודרכים לטפח שמחה בחיינו.  

כך שבין אם אתם אנשי מקצוע או מתעניינים עבור עצמכם – זוהי הזמנה להחשף לבכירי המנחים בארץ בתחומים אלו, להכיר את בכנס הזה נכיר את בכירי המטפלים, המדענים והמורים בארץ, נחשף למחקרים עדכנים, נקבל כלים וגישות אפקטיביות להרחבת השמחה בחיינו, נתנסה ונתרגל מגוון תרגולים ומדיטציות שיכולים להשפיע על חיינו ועל חיי הסובבים אותנו באופן מיטיבי. ולהפוך את החיים שלנו למהנים יותר, מלאים יותר, חיים יותר. 

קבלו גישה למשך שנה שלמה
לכל הכלים, ההרצאות והסדנאות
ב- 350 ש”ח בלבד!

אילו מורות, מורים והרצאות יחכו לך בסדרת ההרצאות?

מנוי VOD לסדרת ההרצאות

סדרת ההרצאות: “מכאב לשמחה – טיפוח שמחה לחיזוק יציבות, שקט ומשמעות”
הינה חלק מפרויקט “תודעה בריאה” – מרחב מקוון למודעות חברתית והתפתחות אישית, המבוסס על רצון טוב למען הקהילה.
ניתן לרכוש מנוי לסדרת ההרצאות הכולל את כל תכני הסדרה ב-350 ש”ח בלבד!
ולקבל גישה לשנה שלמה.