שלום, מרחב "תודעה בריאה" הופק מתוך רצון לתמוך בכל מי שסובל מדאגה, לחץ, פחד, ורגשות קשים אחרים בצל משבר הקורונה. האתר נבנה על ידי מתנדבים מעמותת מינדפולנס ישראל, ארגן רוטרי ומרכז מיינדפולספייס. כל המורים מלמדים בהתנדבות.

תכנים נוספים שיכולים לעניין אותך

לאן הלכה הזהות המקצועית שלי ואיפה אני אמצא אותה?

בימים בהם העתיד הכלכלי אינו ברור, לעיתים קשה לראות את האור. דר' אורניה יפה ינאי, פסיכולוגית תעסוקתית, תספר על דרכי ההתמודדות והאפשרויות העומדות בפנינו. נושאי השיחה: 1. הזהות האישית והמקצועית מאוימת 2. לאדם יש״קהילת זהויות״ 3. איך לזהות? מהן דרכי החיפוש? 4. הריבונות שלי היא רק בתוכי. כשיש אור החושך נסבל 5. דרוין- ישרוד מי שיודע להשתנות(לא החזק) 6. צו ההתכנסות -בחינת יחסינו גם עם יחסינו עם שינויים; מה קורה לי כשאני חייב לשנות (הרגלים ובעיקר תפיסות)-כלים 7. איך מתמודדים עם חרדות החיים בצל (באור?) הלא נודע… 8. חיינו תלויים בפתוח יכולותינו להתמודד עם הלא נודע ולא צפוי- נדרשים; -הקשבה בהירה לבפנים ובחוץ -הרחבת המרחב (פנימי וחיצוני)בו אנו חושבים מרגישים חוקרים -הגדלת החמלה אלינן ואל כל סביבותינו
ד"ר אורניה ינאי

ד"ר אורניה יפה ינאי

פסיכולוגית תעסוקתית וקלינית בכירה, מרצה ויועצת בארץ ובחו”ל. מומחית באבחון, ליווי וטיפול ביחידים, משפחות, עסקים ואנשי מקצוע במסעותיהם לקראת זיהוי חזון העשייה שלהם ומימושו. מחברת הספר "לכל אדם יש שביל" ושותפה במרכז שהקימה על שמו.

מרחב ההתנדבות ותמיכה בזמן קורונה

התרופה לפחד היא אהבה, נתינה, ראיית הטוב זמן של קושי הוא גם זמן לחיבור דרך נתינה וקבלה

מרחב ההתנדבות ותמיכה בזמן קורונה

התרופה לפחד היא אהבה, נתינה, ראיית הטוב זמן של קושי הוא גם זמן לחיבור דרך נתינה וקבלה

סגירת תפריט

הרשמה לשידור לייב

קישור לזום

תודה שנרשמת

תודה שנרשמת למפגש שלנו.
מצורף לינק לכניסה דרך אפליקציית זום:

קישור לזום