fbpx

כשהגבולות נחצים

כנס אונליין בנושא פגיעה במרחבים טיפוליים, רוחניים ולימודיים

סדרת פאנלים, הרצאות ומפגשי העמקה  עם אנשי ונשות מקצוע מתחום הטיפול הקליני לצד אנשי רוח וטיפול אלטרנטיבי.

29 ליולי – 21 אוגוסט

מה אנו כפרטים, כאנשי ונשות מקצוע בתחומי הטיפול,  ההתפתחות  והרוח,  וכחברה יכולות ויכולים לעשות כדי לצמצם פגיעה? 
חדר הטיפולים ומרחבים רוחניים  והתפתחותיים הם מהאינטימיים שיכולים להיות, ובחודשים האחרונים צפים שוב ושוב מקרי פגיעה מינית שהתרחשו דווקא שם.
אירועים אלו מאגדים היסטוריה ארוכת שנים של  ניצול יחסי מרות ואמון, בלבול בין רוך לתשוקה, ופגיעה בתוך קשר לא שוויוני. בכך הם מפרים את היכולת לסמוך ולהאמין בידי מי שמופקדים על בריאות הגוף, הנפש והמיינד שלנו.   פוצעים  את הפרט ומהדהדים כאב ופגיעה בקהילה שלמה.
יצרנו את הכנס הזה מתוך אחריות אישית, מקצועית וחברתית.  יש לנו אחריות על מה שקורה סביבנו, ויש לנו יכולת להשפיע. והכוונה של הכנס  לדון ולהעמיק בדרכים השונות שנוכל להשפיע ולצמצם פגיעה.

מהי הדינמיקה של פגיעה, חשיפה, ריצוי, האשמה, בלבול וכאב?
 מהם מגוון הקולות שבמרחב, החשיבות שלהם וכיצד להתערב בתוך קהילה?
מהי האחריות המוטלת על מטפלים ומטפלות, מורים ומורות רוחניים, מנחים ומנחות – האמונים על ריפוי, תמיכה וגדילה?

הכנס מתקיים בשיתוף עם תוכנית הלימודים לטיפול מיני- אונ’ חיפה ועם מרכזי הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית.

7 פאנלים פתוחים לכולם:

דינמיקה של פגיעה

בחודשים האחרונים אנחנו שומעים שוב ושוב אודות פגיעות מיניות המתקייימות באחד מן המרחבים הכי אינטימיים שיכולים להיות: חדר הטיפולים. בפאנל ננסה להבין את ההשלכות ההרסניות, המבלבלות והמטרידות של מקרים אלו על נפגעים ונפגעות, על אמון בין מטפלים למטופלים, ועל תפיסות קליניות של העברות אירוטיות ושחזורים.

תאריך: יום א’, 15.8, 20:00

בהשתתפות:

ד”ר טל פלג-שגיא – מנחת הפאנל: פסיכולוגית קלינית ומטפלת מינית. חברת ועד האגודה הישראלית לטיפול מיני (איט”ם). מומחית לטיפול בטראומה, מטפלת ב-EMDR, ACT, ו-EFT. 

גיא עינת: קרימינולוג ומשורר. מטפל בעברייני מין, מכורים למין ונפגעי טראומה מינית. מכשיר מרכזים טיפוליים לילדים ובני נוער עם התנהגות מינית פוגעת.

ד”ר עומר לנס: ראש אשכול לימודי משפחה בתואר השני במכללה האקדמית תל חי. מנהל שותף בביה”ס לפסיכותרפיה “דעת”. 

גברים מסתכלים מחדש על המציאות

האירועים האחרונים של פגיעות מיניות וניצול יחסי מרות, מתורגמים פעמים רבות בשיח החברתי, התרבותי וטיפולי לקיטוב פשטני של טוב ורע. עבור גברים רבים המפגש עם אשמה, פחד וגבריות רעילה הוא מכווץ ומאיים. בפאנל ננסה להקשיב למורכבויות של גברים, מטפלים, מנחים, מרצים, אבות, בנים, אחים, בני זוג, שרוצים לסלול עבור עצמם דרך אחרת ולבנות בתוכם וסביבם, גבריות אחרת.

תאריך: יום ג’, 10.8, 20:00

בהשתתפות:

ליאון רוזנברג – מנחה הפאנל: מנחה טלויזיה ומנחה מעגלי גברים. בן 48, אב לשתי בנות, נשוי 15 שנה.

גבי ניצן: סופר ומנחה סדנאות ישראלי. חוקר חופש אישי ותודעתי, שמחת חיים, עונג ואהבה.

ד”ר דן פולק: מטפל מיני, מטפל באמנות, מדריך ומרצה

עומרי גולד: מרפא בעיסוק, עו”ס ומטפל מיני מוסמך. מדריך צוותים חינוכיים וטיפוליים בנושא של מיניות ומוגבלויות.

רועי סמנה: פסיכולוג קליני מומחה, מרצה בתוכנית לפסיכותרפיה של מרכז ויניקוט,בביה”ס “תמורות” באונ’ בר-אילן ובתוכנית להכשרת מטפלים מיניים בביה”ח שיבא. 

תמיר אשמן: מנהל הפורום ללימודי גברים, ומנהל אקדמי של התוכנית ללימודי גברים באונ’ תל אביב, מומחה בתחום הטיפול בגברים ובאלימות במשפחה. 

מעבר למילים- התבוננות בקולות השונים בשיח הציבורי על פגיעות מיניות

בשיח הציבורי על פגיעות מיניות מתעוררת הרבה פעמים סערה, שבה נשמעים הקולות השונים המבטאים גישות ותחושות שונות של חברות וחברי הקהילה ביחס למקרה. לא פעם מתגלים קונפליקטים והשיח הופך לסוער ופוגעני. בפאנל נתבונן בתפיסות ובעמדות השונות וננסה להבין יחד מה נמצא מעבר למילים ומה יכול להיווצר מתוך המפגש המשותף והקשבה מהלב לקולות השונים. 

תאריך: יום ב’, 2.8, 20:00

בהשתתפות:

ארנינה קשתן: אשת-חזון, מנטורית ומנחה בינלאומית מבוקשת להתמרת תודעה ויחסים, יוצרת שיטת “המצפן” .ותיקת המנחות המוסמכות בארץ בתקשורת מקרבת לא-אלימה.

דפנה איזנרייך: פעילה חברתית ואשת חינוך, בוגרת תואר שני בלימודי מגדר. רכזת דיגיטל ותוכן במרכז סיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית ת”א .

יותם קונסטנטיני: יו״ר עמותת אסל״י – גברים אומרים לא לאלימות נגד נשים.מרצה על הקשר בין הבניית גבריות לאלימות נגד נשים.

יעל טל: ראש תחום חינוך והסברה באיגוד מרכזי הסיוע בישראל. דוקטורנטית למגדר בבר-אילן

לילה קמחי: מלמדת מדיטציית מיינדפולנס, ויפאסנה ודהרמה מזה שני עשורים בארץ ובחו״ל, בריטריטים, קורסים, ובמסעות רוחניים. 

רותם אלוני: מתמחה בייצוג נפגעות ונפגעי פגיעה מינית בהליכים משפטיים.

שי אור: אב לשלושה, יוצר גישת “הורות כמעשה ניסים”, מטפל מזה 25 שנה, מנחה הורים, מכשיר מטפלים .

מגע בטיפול המיני

קיימות מגוון גישות ודרכים לטיפול מיני. חלקן ממוסדות באקדמיה עם דרישה לתואר שני טיפולי מוכר, הכשרה תיאורטית לצד התמחות מעשית, והתבססות על טיפול בדיבור ללא מגע. לצד זאת קיימים מטפלים ומלווים מיניים בעלי תיאוריות ופרקטיקות שונות, חלקן מהמזרח וחלקן כתורה שנרכשה במסעות חייהםן ובליווים שעשו עם מורים רוחניים, ובתוכם גם משתמשים בטיפול באמצעות מגע, כגון עיסויים של איברי המין , טיפול בסרוגייט בליווי והדרכה של מטפל.ת ועוד. בפנל זה נציף שאלות ודעות בגין האתיקה המקצועית של הגישות השונות, כמו גם רווח והפסד מתהליך טיפול שכולל מגע לעומת תהליך טיפול ללא מגע. 

תאריך: יום ה’, 29.7, 20:00

בהשתתפות:

רחלי ראובני – מנחת הפאנל: עו”ס קלינית, מטפלת מינית מוסמכת, מנהלת תכנית דו שנתית ללימודי טיפול מיני באונ’ חיפה. רכזת אקדמית בתכנית הלימודים בטיפול מיני באונ’ תל אביב.

אנדי איפרגן: עו”ס, פסיכותרפיסטית ומטפלת מינית מוסמכת, יו”ר ועדת הסמכה של האגודה הישראלית לטיפול מיני (איט”ם). ראש תחום עבודה סוציאלית במחלקה לפסיכיאטריה ,סורוקה. 

מעוז יעקב: סקסולוג, בעל תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית, ולימודי המשך בטיפול מיני. מרצה ומטפל למיניות מעצימה, מוביל את תוכנית ההכשרה  של בית ספר אישתר.

נגה מיבר: M.A, מובילת תוכנית ההכשרה בליווי תהליכים במיניות עם מעוז יעקב. מטפלת, מורה בכירה ומסמיכת מטפלים בהתמקדות (FC) מטעם המכון הבינ”ל להתמקדות בניו יורק.

פרופ’ רפי חירותי: רופא מומחה בשיקום ומטפל מיני מוסמך – אבחון, יעוץ וטיפול, בעל תעודת מוסמך בטיפול מיני (סקסולוגיה) מטעם האגודה הישראלית לטיפול מיני, ידוע כמומחה בעל ניסיון באבחון ובטיפול במגוון הפרעות בתפקוד המיני.

רוני ארז: מדריכת אורגזמות, מפתחת “שיטת הגל”, מאסטר בNLP ובדמיון מודרך.

ד”ר רונית אלוני: M.A עם התמחות בשיקום מיני ובטיפול מיני ו-PhD בשיקום מיני לנפגעי מוח טראומטיים. מקימת היחידה לשיקום מיני בבית לוינשטיין,בעלת מרפאה פרטית לטיפול מיני כ-30 שנה.

המרצים בבכנס

הגוף המיני בטיפול רפואי

בשנים האחרונות גוברת המודעות לצורך ברגישות  במפגש הרפואי, בדגש על טיפול רפואי באזורים אינטימיים. רופאים/ות וגם מטופלים/ות מוצאים את עצמם בסיטואציות בהן יש צורך להתאים את הגישה מחדש, באופן שיאפשר  רגישות מרבים לסיטואציה. במושב זה נרצה לדבר על המתח הקיים במפגש הרפואי ולהציע נקודות מבט שונות על מגע באזורים אינטימיים כחלק מהטיפול הרפואי. נחשוב יחד כיצד ניתן להטמיע אסטרטגיות וגישות מניסיון בשטח לא.נשי טיפול.

תאריך: יום ה’, 5.8, 20:00


בהשתתפות:

שרון אורשלימי – מנחת הפאנל: דוקטורנטית לניהול מערכות בריאות , חוקרת בריאות מינית , והמפגש שבין פמיניזם, רפואה ומיניות.

ד”ר גיל מאייר: סגן מנהל המחלקה האורולוגית ומנהל השרות לאורולוגיה תפקודית במרכז הרפואי בני ציון בחיפה. 

ד”ר דניאלה מזור: עו’ס ומטפלת מינית מוסמכת. מזכ”לית איט”ם- האגודה הישראלית לטיפול מיני. מרצה וחוקרת בתחום של מיניות ומוגבלות. 

ד”ר מיכל לוריא: רופאת נשים ומטפלת מינית מוסמכת

לאה טנא: פיזיותרפיסטית לשיקום רצפת האגן, מרצה בנושא רצפת האגן באוניברסיטת בן-גוריון.

מיכל רוזן: מיילדת ומרצה, מייסדת ׳קוּרָה׳ – קליניקה וקהילה לנשים בתל אביב, מנחה את הפודקאסט “באות לעולם”.

ממי טו לפוליטיקלי קוראת - הכוח של המדיה החברתית

בדינמיקה של פגיעות מיניות והטרדות מיניות, האפור הוא נרחב והעול המוטל על המתלוננות כבד. חובת ההוכחה לפגיעה מעיב על בריאותן הנפשית, מערכת האכיפה איננה רגישה דייה לספק להן מענים ומטחנות הצדק טוחנות לאט ולעיתים אינן מספקות כלל מענה. דווקא מתוך הוואקום שנוצר, בוחרות נשים להעלות על נס את הפגיעה שלהן במדיה, בקבוצות פייסבוק, מתוך אמונה שכך יוכלו למנוע את הפגיעה הבאה וגם להעביר את הבושה צד. לא עוד פנים מטושטשות, אלא עדויות אישיות, תמונות חשופות, והמון תמיכה וחיזוק ברשת. המורכבות של השיח במדיה דיגיטלית משאיר את הנפגעות לעיתים ללא סעד רגשי, ללא הגנה משפטית וללא פיצוי, מקטב את השיח, ועשוי לעורר כאב וטריגר בנפגעות שאינן מצליחות לעמוד בציפיות להיחשף. בדיון ננסה להבין את המורכבויות, היתרונות, החסרונות והעוצמה שבחשיפה ושיח אזרחי ער. 

תאריך: יום ד’, 4.8, 20:00

בהשתתפות:

לי ראובני – מנחת הפאנל: מדריכה ומטפלת מינית מוסמכת, מטפלת זוגית בשיטת EFT. בעלת טור בעיתון הארץ בדיגיטל, מין זה שאיננו אחד.

יעל אפריאט: רכזת סיוע במרכז סיוע לנפגעי/ות תקיפה מינית תל אביב, בוגרת תואר שני בלימודי נשים ומגדר באוניברסיטת תל אביב.

שני קדר: פסיכותרפיסטית גופנית (בהתמחות), כותבת התחקיר על ארז ארג׳ונה בפוליקלי קוראת, עוסקת באתיקה טיפולית, בחיבור בין גוף, נפש ורוח וריפוי הרבדים בינהם. אישה של קול, תנועה, מגע ומילים, אוהבת לעזור לנשים להשמיע את עצמן, ולהצמיח נשים שעושות טרנספורמציה בעולם הזה.

נרקיס אלון: יזמת חברתית שזכתה להכרה מקומית ובינלאומית, יוצרת תוכן ומנחה סדנאות על מנהיגות נשית וחיבור גוף-נפש בארגונים ומוסדות אקדמיים בארץ ובעולם. יוצרת, מגישה ומנהלת קהילה של הפודקאסט ״משחקות באש״ על מיניות בריאה. מייסדת שותפה בארגון ״דאבל.יו״, שמעודד נשים להוביל יוזמות חברתיות ועסקיות עם תמיכה קהילתית.

ד”ר קרן גואטה: קרימינולוגית קלינית, ראשת התוכנית לקרימינולוגיה שיקומית במחלקה לקרימינולוגיה באונ’ בר-אילן. מנהלת שותפה של האגודה הישראלית לוויקטימולוגיה. עבודתה האקדמית מוכוונת לפיתוח התערבויות לשיקום עוברי חוק ונפגעי עבירה.

איך והאם לחנך למוגנות, ביטחון, גבולות ותמרורי הזהרה?

בניסיון לצמצם פגיעה עולה שאלה משמעותית: האם וכיצד לחנך למוגנות מינית, והאם חינוך שכזה יכול להיות אפקטיבי בצמצום פגיעה, או שהוא בעצם מעביר את האחריות לדבר לנפגע.ת? האם הוא עשוי לייצר קונוטציה שלילית אודות מיניות? בפנל זה, נדון בשאלות מהותיות אלו ובדרכים בהן ניתן ליצור שיח מקדם למוגנות מינית לצד מיניות בריאה.

תאריך: יום ה’, 12.8, 20:30

בהשתתפות:

רחלי ראובני – מנחת הפאנל: עו”ס קלינית, מטפלת מינית מוסמכת, מנהלת תכנית דו שנתית ללימודי טיפול מיני באונ’ חיפה. רכזת אקדמית בתכנית הלימודים בטיפול מיני באונ’ תל אביב.

ד״ר חן קצביץ’ פרסלר: חוקרת מיניות בגיל ההתבגרות; מנחה למיניות מיטיבה, מניעת אלימות מינית וקידום שוויון מגדרי; כותבת מדור חינוך למיניות מיטיבה ב’הארץ’.

מרגנית ארז: אמא, יועצת מומחית בליווי והדרכת הורים, צוותי חינוך ונוער, מפתחת תכניות הדרכה, פעילה חברתית.

סנדי בשרטי קורדובה: אמא, אחות בריאות הציבור שעסקה בקידום בריאות בכלל ובריאות מינית בפרט. מנחת קבוצות ומחנכת למיניות בריאה.

לי ראובני: מדריכה ומטפלת מינית מוסמכת, מטפלת זוגית בשיטת EFT. בעלת טור בעיתון הארץ בדיגיטל, מין זה שאיננו אחד.

רן בראון: מייסד ומנהל “מכון מתבגרים”. מומחה לתרבות הבילוי והפנאי של בני נוער, התנהגויות סיכוניות וחינוך למיניות בריאה.

כותרת שקופית 1
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן.
כותרת שקופית 1
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן.
כותרת שקופית 1
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן.

מנחים בכנס

מה הולך להיות בכנס?

1. סדרת פאנלים שפתוחים לכולם ללא עלות שמאפשרת נגישות לכל מי שרק רוצה, עם  האפשרות לתמוך בפרויקט לפי בחירתכן/ם לאחר ההרשמה.

2. תכני הכנס המלאים: כניסה לכל ההרצאות עם מיטב המומחיות והמומחים בארץ להעמקת הדיון והרחבת הנושאים + גישה לכל הקלטות הכנס ל 60 יום + תמלולי הרצאות + הטבות נוספות – בתשלום של 150 שקלים כתרומה לפעילות.

תכני הכנס המלאים:

1

7 פאנלים שפתוחים לכולם עם בכירי המומחים בתחום המיניות הטיפול והרוח.

2

60 יום גישה - ההרצאות מוקלטות במהלך שידורן וזמינות לצפייה חוזרת במהלך ימי הכנס מספריית ה VOD שלנו

3

תמלולים של הפאנלים וההרצאות לקריאה בזמנכן/ם החופשי.

4

חודש גישה לכל תכני תודעה בריאה- מעל 1000 הרצאות מוקלטות, לייבים ותכנים נוספים

5

60 יום גישה לכל תכני הכנס לחינוך מיני מיטיב - מעל 90 הרצאות

6

קבוצת פייסבוק סגורה שבה יעלו קטעים מההרצאות, וראיונות עם מורים מהכנס.

הרצאות העמקה בכנס

רחל לב ויזל 2 e1626659793571 18:00- 04.08

מבנים טראומגניים יחודיים של פגיעה מינית בילדות- עקרונות טיפול

פרופ' רחל לב ויזל
פרופסור לעבודה סוציאלית וראש מרכז המחקר לטיפול באמצעות אמנויות על שם אמילי סגול
דפנה הקר 3 e1626706319547 - 25.07

מפגש העמקה כשהגבולות נחצים

פרופ' דפנה הקר
משפטנית, סוציולוגית, פמיניסטית
ירון שוורץ 1 - 25.07

ה-מיטו שלא מדברים עליו – נערים, פגיעה מינית ומניעה

ד"ר ירון שוורץ
ד"ר, מומחה לגבריות, מגדר וחינוך
דר דניאלה מזור 1 19:15- 05.08

זכותי על גופי- האמנם? גבולות של מגע בטיפול בילדים וצעירים עם מוגבלות- מתיאוריה לפרקטיקה

ד"ר דניאלה מזור
עו'ס ומטפלת מינית מוסמכת, מרצה וחוקרת בתחום של מיניות ומוגבלות
דר מיכל לוריא 1 21:15- 05.08

מגע באברי המין בחדר הרופא.ה- מפגש העמקה בעקבות הפנאל "הגוף המיני בטיפול הרפואי"

ד"ר מיכל לוריא
רופאת נשים ומטפלת מינית מוסמכת
דן פולק 1 21:15-22:00 10.08

להרחיב את המִיןעָד- מפגש העמקה בעקבות הפאנל "גברים מסתכלים מחדש על המציאות"

ד"ר דן פולק
ד"ר, מטפל מיני, מטפל באמנות, מדריך ומרצה
עומר לנס 19:00-19:45 15.08

בלבול בין שפת הרוך לשפת התשוקה- מפגש העמקה בעקבות הפנאל דינמיקה של פגיעה

ד"ר עומר לנס
ראש אשכול לימודי משפחה בתואר השני במכללה האקדמית תל חי
דר רונית אלוני 1 20:00- 09.08

איך נשמור על מרחב בטוח ומהם הסימנים שהמרחב כבר אינו בטוח דיו- מפגש העמקה בעקבות הפנאל מגע בטיפול מיני

ד"ר רונית אלוני
.M.A במיניות האדם, עם התמחות בשיקום מיני ובטיפול מיני
רותם מידן 11:00-11:50 13.08

אתיקה - הבסיס ההכרחי בקשר הטיפולי

רותם מידן
פסיכותרפיסטית, בעלת תואר שני והכשרה בפסיכותרפיה סומאטית
תמיר אשמן e1601904146928 19:00-20:15 11.08

על חניכה של בנים למיניות - כש metoo ו mentoo נפגשים- מפגש העמקה בעקבות פאנל גברים מסתכלים מחדש על המציאות

תמיר אשמן
מנהל הפורום ללימודי גברים באוניברסיטת תל אביב, מומחה בתחום הטיפול באלימות במשפחה וטיפול בגברים
שולמית שפרבר 19:00- 29.07

אתיקה של מגע בטיפול מיני- תקשורת ממוקדת גוף ללא מגע

שולמית שפרבר
מטפלת בתנועה ומחול, ומטפלת מינית מוסמכת
לילה קמחי 20:30- 03.08

חמלה וסליחה בתוך גבולות האפשר- מפגש העמקה בעקבות הפנאל מכעס ועד חמלה- מגוון הקולות בשיח הציבורי ובקהילה

לילה קמחי
מלמדת מדיטציית מיינדפולנס, ויפאסנה ודהרמה
ארניה קשתן 21:15- 02.08

מֵעבר לטראומה - קסם החמלה

ארנינה קשתן
אשת-חזון, מנטורית, ומנחה בינלאומית להתמרת תודעה ויחסים
אניה מילר הלל 1 19:45- 12.08

זרים הם לא אנשים רעים

אניה מילר הלל
מרפאה בעיסוק התפתחותית ומחנכת למיניות בריאה
רן בראון 21:45-22:45 12.08

שיחת עומק בהמשך לפאנל "איך והאם לחנך למוגנות, ביטחון, גבולות ותמרורי אזהרה?"

רן בראון
מומחה חינוך למיניות בריאה, בעל תואר ראשון בעבודה סוציאלית, תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני
סנדי בשרטי 1 18:00-19:30 12.08

רצף המוגנות המינית- הרצאה בעקבות הפאנל "איך והאם לחנך למוגנות, ביטחון, גבולות ותמרורי אזהרה?"

סנדי בשרטי
מנחת קבוצות ומחנכת למיניות בריאה, אחות בריאות הציבור, תלמידת תואר שני בלימודי משפחה
עמנואלה לוין 20:00- 08.08

סיפור מסע ההחלמה האישי שלי: אין פרות קדושות

עמנואלה לוין
חן קצביץ 1 20:30- 17.08

מפגש העמקה בעקבות הפאנל "איך והאם לחנך למוגנות, ביטחון, גבולות ותמרורי אזהרה?"

חן קצביץ' פרסלר
ד"ר, חוקרת מיניות בגיל ההתבגרות, מנחה למיניות מיטיבה, מניעת אלימות מינית וקידום שוויון מגדרי
נגה מיבר 21:15- 29.07

פסיכותרפיה גופנית מינית- מפגש העמקה בעקבות הפנאל מגע בטיפול מיני

נגה מיבר
M.A. מכשירה מלווי תהליכים במיניות דרך פסיכותרפיה גופנית
מעוז יעקב 2 20:30- 11.08

היבטיים גבריים בתוך זוגיות בצל טראומה- מפגש העמקה בעקבות הפנאל מגע בטיפול מיני

מעוז יעקב
סקסולוג, מרצה ומטפל למיניות מעצימה
עינב וגיא 21:15- 15.08

להאיר על החושך:מבט לעולמו הפנימי של הפוגע

גיא עינת ועינב יולוביץ'
קרימינולוג ומשורר, ופסיכולוגית קלינית מומחית

הרצאות מוקלטות מתוך הכנס לחינוך מיני מיטיב

מפיקות הכנס

טמפלט לפאנל 09

רחלי ראובני

עו”ס קלינית, מטפלת מינית מוסמכת, מנהלת תכנית דו שנתית ללימודי טיפול מיני באונ’ חיפה. רכזת אקדמית בתכנית הלימודים בטיפול מיני באונ’ תל אביב

טמפלט לפאנל 08

לי ראובני

מדריכה ומטפלת מינית מוסמכת, מטפלת זוגית בשיטת EFT. בעלת טור בעיתון הארץ בדיגיטל, מין זה שאיננו אחד

להרשמה לתוכנית המלאה, אנא הכניסו את פרטים הבאים:

שינוי גודל גופנים

להרשמה לפאנלים, אנא הכניסו את פרטים הבאים:

להרשמה לחבילה המלאה של הכנס, אנא הכניסו את פרטים הבאים:

המערכת מתחברת, אנא המתינו...

קהילה יקרה,

הפעילות שלנו מבוססת על נדיבות הלב,
ניתן להצטרף למפגשים באופן חד פעמי,
וכן על בסיס גישה ל-30 יום למפגשים השונים. 

נשמח לראותך,
מיכל גורל
תודעה בריאה

קהילה יקרה,

הפעילות שלנו מבוססת על נדיבות הלב,
ניתן להצטרף למפגשים באופן חד פעמי,
וכן על בסיס גישה ל-30 יום למפגשים השונים. 

נשמח לראותך,
מיכל גורל
תודעה בריאה

כיף שחזרת!

אין לך עדיין חשבון?

קהילה יקרה,

הפעילות שלנו מבוססת על נדיבות הלב,
ניתן להצטרף למפגשים באופן חד פעמי,
וכן על בסיס גישה ל-30 יום למפגשים השונים. 

נשמח לראותך,
מיכל גורל
תודעה בריאה

המערכת מתחברת, זה יכול לקחת כמה שניות...

קהילה יקרה,

הפעילות שלנו מבוססת על נדיבות הלב,
ניתן להצטרף למפגשים באופן חד פעמי,
וכן על בסיס גישה ל-30 יום למפגשים השונים. 

נשמח לראותך,
מיכל גורל
תודעה בריאה

תכני הכנס הכנס חלק מאירועי תודעה בריאה ופתוחים לך לצפייה. לקבלת ניוזלטרים יעודיים לכנס הצטרפו כאן לכנס ללא תשלום נוסף

בועז עמיחי

כתוב את הכותרת כאן

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

כיף שחזרת!

אין לך עדיין חשבון?

כמה משלמים? אתם מחליטים!

ההרצאות הן חלק מפרוייקט "“תודעה בריאה” – מרחב מקוון למודעות חברתית והתפתחות אישית

המבוסס על רצון טוב למען הקהילה. הצטרפו לקהילה וקבלו גישה לכל תכני “תודעה בריאה” למשך 30 יום בעלות מינימלית של 50 שקלים ועד 200 שקלים. אנחנו נדאג לתוכן האיכותי ואתם תחליטו כמה לשלם.

*המרצים בכנס משתתפים בשכר סמלי, ובכל הרצאה תוכלו לתמוך בהם בנפרד ככל שתחפצו​

לחינוך מיני מיטיב.

לחינוך מיני מיטיב

ההצטרפות לכנס מעניקה לכם כניסה לכל מפגשי הכנס, ובנוסף לכך גישה לתודעה בריאה במשך 30 יום 

כתוב את הכותרת כאן

ראשון בבוקר

בועז עמיחי

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

הרשמה לשידור לייב

קישור לזום

תודה שנרשמת

תודה שנרשמת למפגש שלנו.
מצורף לינק לכניסה דרך אפליקציית זום:

קישור לזום